חיפוש עבודה הינו תהליך אשר יכול להיות לא פשוט ועל כן יש אשר מכנים אותו "עבודה" בפני עצמה. כחברת השמה וגיוס עם ניסיון רב שנים בתחומה, אנו מודעים לקושי אשר עלול לעלות במצב שכזה ועל כן אספנו עבורכם מספר כלים אשר עשויים להקל עליכם את תהליך חיפוש העבודה.

תהליך חיפוש עבודה מתחיל במיקוד לתחומים ולמשרות אליהם אנו מעוניינים להגיש את מועמדותנו. נשמע מצחיק?! הרי כל אחד יודע איזה עבודה הוא מחפש… אז זהו שלעיתים אנחנו לא יודעים מה אנחנו מחפשים ומה יהיה הכי טוב עבורנו. במצב כזה אנו ממליצים להתייעץ עם משפחה, חברים ולאחר ההחלטה לשבת ולכתוב קורות חיים. קורות החיים הם חלק משמעותי ביותר בתהליך חיפוש העבודה. הם בעצם הרושם הראשוני שאתם יוצרים למעסיקים השונים. על כן, גם כאן מומלץ להיוועץ באנשי מקצוע או באתרי אינטרנט אשר מספקים את העזרה הזו ולכתוב קורות חיים, מקצועיים, ממצים וממוקדים. כעובדת בחברת השמה וגיוס מספר שנים אני יכולה להגיד בפה מלא, כי קורות החיים עשויים לספר הרבה על המועמד ולעיתים רבות המועמד אינו עובר את הסינון הראשוני בגלל קורות חיים שהנראות שלהם לא מספקת, אינם מנוסחים היטב ולא ממוקדים למשרה אליהם מיועדים.

לאחר כתיבת קורות החיים, יש לגשת לאתרי הדרושים השונים ולשלוח את קורות החיים שלכם למשרות השונות. מומלץ בחום לפנות לחברות גיוס והשמה אשר להן משרות רבות וגם הכלים הרבים לחיפוש עבודה. דרך נוספת, אשר יעילה לא פחות לחיפוש עבודה הינה דרך הרשתות החברתיות. היום חברות רבות משתמשות ברשתות אלו ככלי לאיתור מועמדים ולפרסום משרות. בנוסף, השיטה הישנה "מפה לאוזן" יכולה אף היא לעזור וכך גם תוכלו להגיע למשרות של "חבר מביא חבר" שיטה אשר נוקטות בה חברות רבות.

לחברתנו מספר כלים ייחודים וחלקם פשוטים העשויים לעזור לכם בתהליך חיפוש העבודה. נשמח להיות שותפים לתהליך חשוב זה ולעזור לכם בכל אחת מהדרכים הבאות:

א.    עזרה בכתיבת קורות חיים מקצועיים- ניתן להיעזר באתר שלנו וגם לפנות לאחד מרכזי הגיוס המקצועיים לשלנו לכתיבת קורות חיים, ממוקדים וממצים אשר ישאירו רושם ראשוני מצוין על המעסיקים ובכך יעזור לכם לעבור את הסינון הראשוני.
ב.    עברתם את הסינון הראשוני? מצוין! כעת נשאר לעבור את תהליכי המיון של החברות שלעיתים יכולים להיות מעט מעיקים ומורכבים. רכזי הגיוס שלנו ישמחו ללוות אתכם בתהליך המיון, לתת לכם טיפים ולהכין אתכם בצורה המיטבית למיונים השונים.
ג.    כלים ייחודיים- לחברתנו כלים ייחודים רק לנו- מערכת ראיונות מוקלטים, מבחן אישיות "אנאלייזר" מיוחד בפשטותו ועוד. כלים אלה עשויים לעזור לכם לבלוט אצל המעסיקים השונים ואף לקדם אתכם בתהליכי הקבלה השונים בחיפוש העבודה.

כחברת גיוס והשמה בעלת ניסיון רב בתחום נשמח לקחת חלק בתהליך חיפוש העבודה שלכם, צרו עימנו קשר עוד היום.

בהצלחה.

תחומי התמחות