ל.מ. עולם של כח-אדם

אנו בל.מ. גאים להוביל את עולם התעסוקה הגמישה בארץ תוך פיתוח ויצירת שירותים חדשניים המקנים ללקוחותינו יכולת התמודדות עם המציאות הכלכלית והאפשרות להגשמת חזונם .

ל.מ. עולם של כח-אדם נוסדה בשנת 1987 ועד מהרה הפכה לחברה מובילה בתחום משאבי האנוש . משך השנים הרחיבה החברה את מגוון שירותיה וכיום היא מספקת פתרונות כח-אדם כוללים ומגוונים למאות לקוחות בכל תחומי המשק.

סניפי החברה פרוסים בכל רחבי הארץ ומשרתים מדי יום ציבור רחב של מועמדים ,עובדים ומעסיקים באמצעות מבנה ייחודי של חלוקה לדסקים , המתמחים כל אחד בתחומו ומבטיחים שרות מקצועי וממוקד .

האנשים הכי טובים

סוד ההצלחה של כל ארגון טמון באיכות עובדיו, בחיבור ביניהם ובהתאמתם לאופי הארגון. אנחנו בל.מ. מאמינים כי המשאב היקר ביותר הינו המשאב האנושי על כן סודנו הוא בחיבור האדם הנכון למקום הנכון! 

אנו מקפידים לגייס לשורותינו את האנשים הכי טובים, משקיעים בהם ללא גבולות ובכך אנו מבטיחים ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר.

אנו מתגאים באלפי סיפורים אנושיים של הצלחות במסגרתן הצבנו אנשים שנקלטו למקומות עבודה ונשארו לאורך שנים רבות

מיום הקמת החברה הצבנו סטנדרטים גבוהים בכל הקשור ברמת שירות מעולה ללקוחותינו במסגרתה אנו מציבים מנהל לקוח אישי, הלומד ומכיר את צרכי הארגון ומהווה כתובת לצרכיו המשתנים, תוך קיום תהליך מתמשך של בקרה ושיפור איכות השירות . 

הודות לכך, אנו מסוגלים לבצע התאמה מדויקת של העובד לארגון ולתפקיד הנדרש, לאבחן ולהדריך את המועמד לקראת ראיון העבודה, להטמיע את כוח האדם בצורה הטובה ביותר במקום הצבתו ועוד.

כל אלה, מעמידים אותנו לאורך שנים בחזית התחום ומבטיחים ללקוחותינו פתרונות כוח אדם אופטימאליים

הנכם מוזמנים להתרשם, להצטרף וליהנות משירותינו.

עובדות ומספרים

התמחויות :

על מנת לאפשר ללקוחותינו העסקיים סל שירותים מקצועי ועשיר , מחולקת הקבוצה לדסקים יחידות וחברות בנות הפועלות באופן סינרגטי ומתמחות כל אחת בתחומה :

חלוקה ליחידות ודסקים מתמחים

הדסק הטכני

דסק המתמחה בגיוס עובדים זמניים בלתי מקצועיים בזריזות ובכל כמות מוזמנת  תוך אספקת שירות מורכב הכולל : אחריות על הגעת כל כמות העובדים המוזמנת , ארגון הסעות העובדים , אספקת ביגוד , טיפול בהדרכה ונהלי בטיחות , הצבת רפרנט לקוח וטיפול בשכר ביטוחים ותנאים סוציאליים. אנו מתגאים בהובלת תחום זה במשק הישראלי תוך אספקת אלפי עובדים מדי יום למפעלי התעשייה הגדולים ,לענפי המלונאות והחקלאות .

הדסק הטכני –טק

דסק המתמחה במיון , גיוס והשמת מועמדים טכניים מקצועיים כגון : מהנדסים , הנדסאים , טכנאים , מפעילים וכו' 

המועמדים המופנים ללקוחותינו באמצעות דסק זה נבחרים על ידנו בשיטת "הפינצטה" לאחר מיון דקדקני , בדיקות התאמה וממליצים ונקלטים לרוב בהצלחה לתקופות ארוכות .

הדסק המשרדי

דסק המתמחה במיון , גיוס השמה והעסקת עובדים  מתחומי האדמיניסטרציה, המכירות ושירות הלקוחות.לדסק יכולת גיוס איכותי של כמויות מועמדים גדולות בתקופות קצרות .

תחום זה פועל באמצעות שיטות עבודה ייחודיות שפותחו בחברתנו ואנו גאים להיות הספקים המובילים של חברות התקשורת והסלולר , הכבלים והלווין , חברות הביטוח ,והמוקדים הגדולים במשק הישראלי .

דסק הבנקאות

דסק בעל מומחיות במגזר הבנקאות ושוק ההון . לדסק סניף ראשי היושב בראשון לציון וסניף  נוסף בירושלים. כמו כן מונה הדסק רכזות ייעודיות לתחום היושבות בסניפי הדסק המשרדי בערים : תל אביב , חיפה , באר שבע  או על פי צרכי גיוס מיוחדים

הדסק מתמחה בגיוסי מסה כגון בנקאים טלפונים ובגיוסי פינצטה כגון יועצי השקעות, יועצי משכנתאות וכ"ו.

דסק הקמעונאות 

יחידת הפרויקטים

יחידה המנהלת ומפעילה מכרזים ופרויקטים עתירי כח אדם בסקטור הציבורי והפרטי, לרבות מבצעים מיוחדים ומורכבים המשלבים יכולות ניהול, גיוס שינוע והפעלה בפריסה ארצית

יחידת ההדרכה

פתרונות הדרכה מגוונים הכוללים סדנאות מדף ייחודיות בנושאי גיוס, ראיון, ניהול, שירות ומכירה

ביניהם : סדרת סדנאות חוקי המשחק :

לארגונים:

תנו להם חמוצים- בנושא שירות לקוחות
קובייה הונגרית - בנושא מכירות ושירות מוכר
שלוש מקלות - בנושא שימור לקוחות

למנהלים:

הרצל אמר - סדנא לביסוס המנהל כחונך ומנהיג. הנעת עובדים בהנאה
תופסת - סדנא להתנהלות אפקטיבית במרחב הזמן
טלפון שבור - מתן משוב לעובד, העצמת עובדים ותקשורת בין אישית אפקטיבית
חפש את המטמון -  סדנת ראיונות ותהליכי גיוס (6 שעות)
אבן, נייר ומספריים- מודעות ושליטה בגורמי קבלת ההחלטות

מוטיבציה ועבודת צוות:

פילוסופיית הדג – סדנא לשיפור המוטיבציה
הקווה קווה דה לה אומה- סדנא חיזוק וייעול עבודת צוות
לצאת מהקופסא- סדנא תיאטרלית המשלבת אימפרוביזציה, משחק וצחוק

Back Office

מגוון שירותי משרד הכוללים: הנהלת חשבונות המתמחה בשרותי Pay Roll, הפקת תלושי שכר, ניתוח וחישובי שכר מורכבים, טיפול בקרנות וביטוחים, רווחת עובדים וכיוצא בזה

 

אהבת?