כל חברה המספקת שירות ללקוחותיה שואפת תמיד לשמור על איכות השירות ואף לשמר ולשפר אותה, לקוחות סמויים וסקרים הם כלי עבודה שגרתיים, המאפשרים להנהלת החברה לדעת ועל ידי כך לשפר את רמת השירות וכפועל יוצא גם את רווחיותה.

חברת EXPOSE מקבוצת ל.מ. עולם של כח-אדם, מבצעת מדי יום מאות בקרות לקוח סמוי ואלפי סקרים במגוון תחומים, המאפשרים ללקוחותינו שליטה מלאה על הנעשה בכל סניף וסניף של החברה, ומיצוי מיטבי של המידע הנאסף.

לרשותנו עומדים ניסיון עשיר בהפעלת לקוחות סמויים, גב טכנולוגי מתקדם, מאות בקרים סמויים וסוקרים המשרתים ארגונים רבים ומגוונים

מתעניינים בשירות – לאתר חברת אקספוז לחצו כאן

לימור ורד- מנהלת גיוס DHL

בל.מ. עולם של כח-אדם, אני מוצאת שטובת הלקוח במרכז - שיתוף הפעולה הוא מושלם, החברה מבינה את הצרכים שלנו ומספקת שירות מקצועי אישי ונעים.

בני ביטון - מנהל לוגיסטיקה תכנון ורכש חברת תנובה

עם ל.מ. אתה תמיד יודע שיש מי שייתן לך את הפתרון בזמן, תוך הקפדה על איכות וסגירת תהליך הגיוס.

ליטל פריינה - מנהלת מחלקת גיוס חברת פרטנר

ל.מ עולם של כח אדם היא פרטנרית אמיתית לכל גיוס שלנו, המתמחה בליווי אישי אנושי ומותאם לצרכינו.

מור דרעי - מח' גיוס מימון ישיר

מביעה את הערכתי ומודה על הטיפול החם, היחס האישי, ההשקעה, המאמץ והעבודה הקשה - זה לא מובן מאליו ואנו רואים ומרגישים את התוצאה.

צביה שפיגל - מנהלת מש"א ומרכז הכוונה,השמה וקריירה

למעלה מעשור הנני נעזרת בחברות כ"א לצורכי גיוס. יצא לי לעבוד עם עשרות יועצי השמה- אך הגב' רינת בילאבין – שמלווה אותי מטעם ל.מ – מתעלה על כולם!!!! רינת מתאפיינת ברמה מאוד גבוהה של מקצועיות, דיוק, יחסי אנוש מעולים, זמינות וסבלנות אין סופית. לראייה שכיום עזבתי את כל שאר חברות ההשמה ואני עובדת רק עם ל.מ.