אם בעבר מקובל היה לחפש עבודה באמצעות עיתונים ומקומונים שהציגו שלל מודעות דרושים, היום תהליך חיפוש עבודה נעשה ע"י חברות כוח האדם למיניהן. חברות אלו מסייעות לכל ארגון או חברה לאתר את המועמדים המתאימים ביותר, וכן מסייעות לעובדים למצוא עבודה כלבבם. בנוסף לתפקידים אלו, חברות ההשמה אמונות על השמת בכירים במקצועות שונים.

בכירי החברה הינם אנשי הצוות הנמצאים בעמדות מפתח. עובדים כאלה יכולים להיות: מנכ"ל החברה, סמנכ"ל, ראש צוות וכדומה. השמת בכירים בעסק מאפשר לבעלי העסק ועובדיו לבצע את עבודתם השוטפת כשהם נעזרים באנשי מקצוע מובחרים.

כיצד מתבצעת השמת הבכירים?

תהליך התאמת עובדים פשוטים לעסק, שונה בתכלית מהתאמת עובדים בכירים. השמת הבכירים בארגון תקבע את עתידו לטוב ולמוטב ולכן מוענק לה משקל גדול יותר מהשמת עובדים רגילים. בחברת ההשמה ל.מ. עולם של כוח אדם פועלים על מנת לסנן את העובדים המתאימים ביותר לתפקידי ניהול ותפקידים בכירים אחרים באמצעות כמה שיטות עיקריות:

  1. התפקיד שלנו מתחיל בהבנת הצורך של כל ארגון או חברה. ככל שההבנה תהיה מדויקת, כך ההתאמה לתפקיד תהיה טובה יותר. לפני שאנו פונים לאיתור המועמד, אנו מבררים עם החברה מהי ההגדרה המדויקת של התפקיד הנדרש לארגון. רק לאחר מכן אפשר להתחיל במציאת המועמדים המתאימים.
  2. כל מועמד לתפקיד בכיר נדרש לעמוד בסימולציות המייצגות מצבי לחץ במהלך העבודה. עמידה במצבי הלחץ מסייעת לנו להסיק מהי יכולת ההתמודדות שלו עם מצבים קשים בעבודה. כמו כן, אנו שמים דגש מיוחד גם על אופי המועמד וסגנון החשיבה שלו. מועמד הנושא בתפקיד ניהולי כגון מנכ"ל או ראש צוות, הינו אדם המסוגל לקחת אחריות מלאה על מעשיו ולשאת בתוצאות מעשי העובדים שתחתיו.
  3. כל מועמד עובר ראיון עומק מקיף המלווה בחוות דעת ובדיקת ממליצים אם נדרש.

איתור המועמד המתאים, בהתחייבות

מכון תימה, כחלק מקבוצת ל.מ. כוח אדם, מתמחה בהובלת תהליכי גיוס לדרגי הניהול השונים, לארגונים הפועלים בישראל וברחבי העולם.,  אנו מתמחים באיתור מועמדים לתפקידי מפתח בארגונים עסקיים, וכן בשירותי head hunting (ציד ראשים). כלומר, אנו פונים למנהלים בכירים או עובדים שנמצאים בעמדות מפתח בארגון בבקשה להשתלב בחברות אחרות, לא לפני שאנו בודקים היטב מה הרקע של המועמד. ברשותנו קשרים ענפים במשק הישראלי ואנו מטפלים אישית בכל אחת מהמשרות ומלווים את התהליך עד לאיתור המועמד המתאים.

המועמדים שלנו משמשים בתפקידים בכירים בחברות המובילות במשק: אוסם, שטראוס, קוקה קולה, רכבת ישראל, דואר ישראל ועוד

מתעניינים בשירות – לאתר תימה לחצו כאן 

תחומי התמחות