1. כאשר אתה מחליט לסיים מטלה בעבודה עד סוף היום
 2. במידה ותרשם לחדר כושר
 3. קיבלת ציון נמוך במבחן שממנו אינך מרוצה
 4. באיזה מוסד אקדמי היית רוצה ללמוד
 5. הצבת לעצמך יעד להשגת עבודת חלומותיך
 6. קמת בבוקר יום א' והחלטת לעשות דיאטה
 7. כאשר המקום עבודתך מתקבלת החלטה המנוגדת לאידיאולוגיות בהם אתה מאמין
 8. הייתי מגדיר את עצמי כטיפוס
 9. לאיזה כוח טבע אתה מתחבר יותר
 10. כאשר אתה חווה בכישלון לקראת מטרה חשובה שהצבת לך בחייך
תוצאה
 • בין 1 ל-14 נקודות

   המתמיד
  נולדת נחוש להשגת מטרותייך או שטיפחת את הנחישות לאורך כל חייך. לעיתים הדרך להשגת מטרותיך אינה קלה ורצופת מכשולים, אך אינך נשבר או עוצר לרגע ולרוב אתה תשיג את מבוקשך. אתה מודע לכך כי לא תמיד התמדה פירושה הצמדות לאותו דבר לנצח, אלא המשמעות היא ריכוז מלא והשקעת משאבים בכל מה שאתה עושה כעת.

 • בין 15 ל-24 נקודות

   מתמיד לא תמיד
  מרבית בני האדם מוכנים לוותר על רצונותיהם ויעדיהם ולהרים דגל לבן לנוכח מכשולים רבים או התנגדויות חוזרות ונשנות. מרביתנו נכנעים (לעיתים מהר מדי) במקום בו לו היינו ממשיכים היינו יכולים להגשים חלומות ... נראה כי אתה לא שונה. אתה תעשה את המאמץ הראשוני לעבר מטרותייך אך לא בכל מחיר.
  מה שנותר לנו לומר הוא "הנוטשים לעולם אינם מנצחים ומנצחים לעולם אינם נוטשים"

 • בין 25 ל-30 נקודות

   המתפשר
  נראה כי טרם גיבשת לך את העקרונות או המטרות המובילות של חייך או שאתה מטבעך טיפוס שאיננו מעז לחשוב בגדול. במרבית הפעמים תנסה להתרחק ממעשים בהם אתה עלול לנחול כישלון, תמנע מלהיכנס לעימותים גם אם נאמרים דברים המנוגדים לדעותייך ותסתפק בסביר.
  אולי המקום בו אתה נמצא כרגע נוח, בטוח ויציב, אך עליך לזכור כי לפעמים עליך לערער את הקיים לחלום רחוק ואולי גם יום אחד להגשים, זכור "רק מי שלוקח סיכון והולך רחוק, מגלה עד כמה רחוק הוא יכול להגיע" (אלברט איינשטיין)

אהבת?